پایگاه جامع اطلاعات مکانی ایران
ابزار تبدیل فرمت داده‌های مکانی

ابزار تبدیل فرمت داده‌های مکانی

تبدیل آنلاین*
*
*

پایگاه جامع اطلاعات مکانی ایران

برای بارگذاری فایل شیپ فایل باید شیپ فایل در فرمت Zip بوده و نام آن نیز بر اساس نام شیپ فایل به همراه پسوند .shp ذخیره شود. برای نمونه اگر نام شیپ فایل Road است باید نام فایل zip به صورت Road.shp ذخیره و بارگذاری شود.

شیپ فایل بارگذاری شده باید دارای سیستم تصویر داشته باشد به عبارت دیگر در zip شیپ فایل ، باید فایل با پسوند .prj موجود باشد. در صورتی که این فایل را ندارید در قسمت دانلود prj میتوانید این فایل را رایگان تهیه نمایید.

برای تبدیل دقیق تر و صحیح فرمت SHP بهتر است شیپ فایل بارگذاری شده دارای سیستم تصویر باشد. به عبارت دیگر در zip شیپ فایل ، باید فایل با پسوند .prj موجود باشد. در صورتی که این فایل را ندارید در قسمت دانلود prj میتوانید این فایل را رایگان تهیه نمایید.

برای تبدیل دقیق تر و صحیح فرمت dxf به فرمت kml بهتر است سیستم مختصات لایه WGS84 بوده و سیستم تصویر نداشته باشد. به عبارت دیگر مختصات در قالب latitude و longitude باشد.

برای تبدیل CSV فایل شما باید شامل دو ستون x,y ، تعیین کننده مختصات نقاط باشد. تبدیل CSV فقط برای داده نقطه‌ای انجام می شود.

محدودیت نسخه رایگان:
10 MB برای هر تبدیل
1 فایل در هر روز

دانلود فایل سیستم مختصات داده (PRJ)


برای تبدیل شیپ فایل نیاز به فایل .prj می باشد. در این فایل سیستم مختصات و تصویر داده مکانی شما تعیین می شود. اگر سیستم تصویر داده خود را می دانید، می توانید از قسمت زیر آن را دانلود نمایید. در صورت نداشتن فایل PRJ تبدیل داده با خطا مواجه خواهد شد.

پس از دانلود فایل prj نام آن را باید بر اساس نام شیپ فایل خود تغییر داده و هم نام با آن کنید.خرید اشتراک*
Captcha

ابزار تبدیل فرمت داده‌های مکانی

در این بخش امکان تبدیل انواع فرمت فایل داده‌های مکانی فراهم شده است.

©BRB تمامی حقوق طراحی سایت متعلق به شرکت دانش‌بنیان بهین ره‌آورد بهبود می باشد.