پایگاه جامع اطلاعات مکانی ایران
پایگاه جامع اطلاعات مکانی ایران درباره ما

درباره پایگاه جامع اطلاعات مکانی ایران

سیستم اطلاعات مکانی (GIS) یک سامانه اطلاعاتی است که پردازش آن بر روی اطلاعات مکان مرجع می‌باشد و به کسب اطلاعات در رابطه با پدیده‌هایی می‌پردازد که به‌نحوی با موقعیت مکانی در ارتباط‌اند. همین موضوع باعث ایجاد شفافیت، بینش راهبردی، تصمیم‌سازی و تصمیم‌گیری بهتر می‌شود و می‌تواند باعث حرکت در راستای تحقق دنیایی بهتر برای خودمان و دیگران باشد.

پایگاه جامع GISLAB با هدف توسعه، ترویج، آموزش و انتقال تجربیات علوم مکانی و ارائه خدمات تخصصی و کاربردی در حوزه‌ی GIS راه‌اندازی شده است. این پایگاه تمام نیازهای آموزشی، مشاوره‌ای، نرم‌افزاری و داده‌ای GIS هر فرد یا شرکت فعال در زمینه‌های مختلف (مانند مطالعات پژوهشی و دانشگاهی، برنامه‌ریزی شهری، خدمات ایمنی، حمل و نقل، تهیه نقشه‌های پایه، مدیریت کاربری اراضی، خدمات بانکی، خدمات پستی و مدیریت تأسیسات شهری مثل برق، آب،گاز، و ...) را برطرف می‌نماید.

 

ویژگی های رقابتی

جامع‌نگری و پورتفولیو خدمات پایگاه جامع اطلاعات مکانی ایران

جامع‌نگری و پورتفولیو خدمات


رصد و تحلیل مستمر نیازمندی‌های مشتریان بالقوه و بالفعل، مهم‌ترین ورودی فرایند طراحی و تکوین سبد خدمات و محصولات GISLab با رویکرد جامع‌نگر است.

بهره‌گیری از دانش روز پایگاه جامع اطلاعات مکانی ایران

بهره‌گیری از دانش روز


فرایند تحقیق و توسعه در GISLab، همواره و بطور مستمر پیش می‌رود و مصمم هستیم تا با تحقق یادگیری سازمانی و بهره‌گیری از دانش روز، فناوری‌های مبتنی بر نوآوری را ارائه دهیم.

تضمین کیفیت خدمات پایگاه جامع اطلاعات مکانی ایران

تضمین کیفیت خدمات


خط‌مشی ما در ارائه خدمات و محصولات؛ تضمین کیفیت توأم با رضایت مشتری و تحقق رویکرد نقص صفر می‌باشد و بالاترین دارایی ما در GISLab؛ رضایت مشتری، است.

کارشناسان و اساتید مجرب و حرفه‌ای پایگاه جامع اطلاعات مکانی ایران

کارشناسان و اساتید مجرب و حرفه‌ای


اجرای کارگاه‌ها، وبینارها و آموزش‌های تخصصی توسط متخصصان و استادان به نام GISLab ، همواره باعت ایجاد بستر مناسب تعامل و انگیزه در بین دانش آموختگان شده است.

تیم ما

با تغییر ساختار سیاسی، اقتصادی و اجتماعی در قرن جدید و پیچیده شدن هرچه بیشتر شرایط، نیازهای مختلف صنایع و سازمان­‌ها، افزون­‌تر و پاسخگویی بدان­‌ها نیز پیچیده­‌تر گردید. بهترین روش برای پاسخگویی به این نیازهای پیچیده، نگاه تخصصی به مسئله یا مشکل موجود و ارائه راه­‌حل آن می­‌باشد. مهندسین و متخصصینِ شرکت فنی و مهندسی «بهیــن ره­‌آورد بهبــود»، با بهره گیری از دانش روز دنیا و تجربه ی بسیار ارزشمند در پروژه های کشوری، آماده ی ارائه ی مشاوره در جهت شناسایی، اصلاح و بهبـود مشکلات موجود در صنایع و سازمان­‌ها می باشد.

©BRB تمامی حقوق طراحی سایت متعلق به شرکت دانش‌بنیان بهین ره‌آورد بهبود می باشد.